Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nyomtat így a nyomtató?...

Miért nyomtat így a nyomtató? Képet linkeltem!

Figyelt kérdés

Van egy HP deskjet 1050A nyomtatóm, amibe utángyártott patron vettem, de nem először.

Erre hol azt irja ki, hogy sérült vagy hibás a patron, hol meg szépen nyomtat.

Ma akartam nyomtatni, erre így jött ki: (ahogy a képen szerepel)

[link]

Amúgy vissza vittem a patron s vittem vele a nyomtatót is, erre a boltban szépen nyomtatott.



2015. okt. 20. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyomtatófejet megtörölném, a drivert frissíteném
2015. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ügyet Lenke ***** válasza:
ez már nem a patron miatt van, indítsd újra a gépet, tedd újra a drivert esetleg...
2015. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először letöröltem a driver-t s újra raktam, majd frissitettem, kivettem a patront, és újra beraktam... semmi... azóta se
2015. okt. 20. 15:54
 4/6 Budwa ***** válasza:

valószínűleg ez nem driver gond, ha az nem oldotta meg, ez már inkább hardveres hiba lesz. mondjuk nem tett jót neki az utángyártott patron. próbálkozz egy áramtalanítással, várj egy picit, hátha helyre áll. Próbáld alaphelyzetbe állítani a nyomtatót valahogy driverből.

még próbáld kivenni a patront a nyomtatóból és tedd újra vissza. lehetséges hogy valami vezérlés hiba lesz.

próbáld ki egy új patronnal is, hátha a patronon lévő chip selejt. esetleg cserélj kábelt, ami a számítógép és a nyomtató között megy. lehet ott van a gáz. zárj ki minden hiba lehetőséget.

2015. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rájöttem közben, hogy ha bekapcsolom a nyomtatót, de nem nyitom le az ajtót ahol kijön a lap, akkor nem szórakozik, és akkor nem kezd villog a sárga fény hogy nem jó a patron.

Nem tudom miért csinálja ezt, nem először vettem bele utángyártottat :O

2015. okt. 28. 06:58
 6/6 Budwa ***** válasza:

ez elég fura, de akkor is szar a nyomtató így. nehogymár így használd, vidd szervízbe ha garis, vagy adjon másikat inkább. az nagyon jó, még jó, hogy nekem nincs nyomtatóm. furák ezek a mai nyomtatók

az ajtónak az érzékelőjét nézd meg azért, mert ha nyitva van és úgy jó, akkor lehet az érzékelővel van valami. nem lehet az, hogy a lap akad meg valahol és nem tudja tovább húzni? nézd meg azt is. wd40-el adj a tengelyeknek. az mindenre jó. én ilyen vagyok, nem bírom azt, ha valami nem úgy működik, ahogy annak kéne

2015. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!