Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a baja az egeremnek? Vagy...

Mi a baja az egeremnek? Vagy a gépnek van baja? :o

Figyelt kérdés
Hozzá se ér senki meg semmi ami miatt elmozdulhatna, és mégis megteszi. Vagy leugrik a start gombhoz, vagy fel az ablak jobb sarkába az x-re. Egyébként nem görgős, de vezetékes.
2010. márc. 16. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elsősorban az egérre gondolnék, például egy kontakt hiba (vezetékek szigetelés megrongálódott, időnként összeérnek, vagy testelődnek), de lehet az elektronikában is hiba. Egyébként könnyen ki lehet deríteni miben van hiba, tegyél egy másik egeret, ha azzal jó, akkor biztosan az egered önnállósította magát. Egyébként a gyakorlat szerint 99 %-ban egér. A gép nem tud így elromlani.
2010. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

.



Ezt tapasztaltam én is, bizonyos típusú PS/2 egerek esetén nem mindegy hogy milyen alaplappal megy. Egy másik gépben általában nem produkálja ezeket a jelenségeket. CSeréld el valakivel, vagy használj PS/2 helyett USB egeret.



.

2010. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a régi egerem csinált ilyet. Kicseréltem és azóta ok.
2010. márc. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel eteted az egeredet? Vizet adsz neki?
2010. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cheesysnail ***** válasza:
Vagy csak koszos az egéralátét, esetleg az a kis bemélyedés ahonnan az a kis piros fény jön ki az egeredből. Használj fehér papírt alátétnek és időnként takarítsd ki az egér alját.
2010. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

USB-egér, fehér lapot használok alátétnek, és eddig am nem volt semmi baja, csak most lett beteg:D

vizet nem kap nincs rá szüksége:D

2010. márc. 17. 15:19
 7/8 anonim válasza:

a fehér lap lehet a baj. ott ugye nem nagyon van változás amit a kis szeme követ(szerintem) és ahoz mérné mozgását, de ha mással is ilyen, akkor még a kopott elvékonyodott, vagy elhagyott talpacskája is lehet, némelyik egérhez nem is kell sok kopás, már megőrül, mert nem a gyári adott távolságban van a "talajától".

én ilyesmikre tippelnék.

sok sikert a probléma megoldásához

2010. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi:)


azthiszem újat kell vennem:S:(

2010. márc. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!