Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Metin 2 szerver készítés, de...

Boyse kérdése:

Metin 2 szerver készítés, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szerver fájlból csináltam már szervert, de szeretnék komolyabban is foglalkozni vele így szeretnék forrásból dolgozni. Utána olvastam, de nem egészen tiszta nekem, hogy mit mivel csinálok annyit értek belőle, hogy az egész forrást egy szerver file-ba kéne oltani. Ez szép és jó, csak hogyan? Én ezt a forrást szeretném felhasználni: [link]

Ha valaki tud valamit a be üzemeléséről az jól jönne mert nem tiszta a portok le írása. Ezek a port map-hoz kellenek? Szerintem egy alapnak elég jó.



2015. okt. 16. 21:27
 1/1 anonim válasza:
Kicsit megkésve ugyan de én is érdeklődtem pontosan ugyan ez után a forrás után és a legtöbb embertől ezt a jellegű választ kaptam : "Mellőzd azt a sz@rt... mindent amit huzsi/theSLESH írt/rakott ki, a saját érdekedben"
2018. febr. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!