Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Router admin felületének...

Router admin felületének elérése másképp?

Figyelt kérdés
Beirtam a böngészőbe a Router alján található IP címet, de semmi. Akkor parancssorba beírtam hogy "ipconfig" és kimásoltam az "Alapértemzett átjáró" meletti IP címet. Azt beírtam a bööngészőbe. Kéri is a felhasználó nevet meg a jelszót. De az a baj, hogy itt meg az a router kéri a jelszót meg a felhasználónevet amelyik routerre csatlakozva van az én routerem (Tp link wa730re).
2015. szept. 5. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Indítsuk el valamelyik böngészőprogramot. (pl: Internet Explorert)

Gépeljük be a címsorba a router IP címét (TP-LINK típus esetén: http//192.168.1.1)

vagy [link] (amelyiket elfogadja!!)

...majd nyomjuk meg az ENTER gombot.


Írjuk be a router konfigurálásához a felhasználónevet és a hozzá tartozó jelszót.

TP-LINK típus esetén a felhasználónév: admin

jelszó: admin,

...majd kattintsunk az OK gombra


forrád: [link]


[link]

2015. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem leírtam, hogy ez nem működik.. -_-"
2015. szept. 5. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Megoldódott már azóta? Mert nálam sem működik most.

2015. dec. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!