Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy új gépet fogok venni és...

Egy új gépet fogok venni és meg akarom tudni ezek így jók lesznek-e együtt?

Figyelt kérdés

Alkatrészek:

proci: i7 4790

alaplap:Asrock H81M-DGS R2. 0 Videókártya:Asus GTX 970 strix OC Táp:CoolerMaster 600W Elite Power Ház:CoolerMaster Elite Knight Monitor:LG 24M37H-B RAM:Kingston 8gb singlech Procihűtő: CoolerMaster Hyper 103



2015. aug. 25. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Számítástechnika-->hardverek,na de nem okoskodok jó ez a konfig viszont ha csak játszani akarsz elég egy i5 illetve külön proci hűtő se kell mivel a processzor és az alaplap

nem tuningra lett kitalálva.

2015. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Működne, de játékra elég egy i5-4690, szinte semmivel nem jobb ezen a téren az i7. A ház amit kinéztél nekem van, nem nagyon ajánlom, nem rossz minőségű de a kábeleket elrendezni kínszenvedés volt úgy, hogy ki is nézzen valahogy. A tápom is ugyanez, az tökéletes, erősebb rendszert is jól meghajt. Memória ne legyen 1600 MHz-nél gyorsabb, mert nem számít és nem is támogatja a proci/alaplap.
2015. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Játékra van? Mert akkor ne ezt.

i5 4460 elég procinak

a lap jó lesz szerintem

videokari oks.

azt a tápot meg ne vedd! Inkább Thermaltake Hamburg 530w vagy egy fsp hexa !!! (akár corsair is lehet)

házat ízlés szerint választ az ember

monitor jó.

ram is jó, de szerintem vedd a legolcsóbb 8gb ramot, sokat spórolhatsz vele :P

hűtő minek? Úgyse tuningolható a proci, akkor meg jó a gyári :D

2015. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!