Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopomon a windows 10 nem...

Maty02 kérdése:

A laptopomon a windows 10 nem kapcsol ki hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
A laptopomon a windows 10 nem kapcsol ki. Rámegyek a start menübe hogy leállítás, a képernyő ki is kapcsol meg irja hogy leállítás de utána nem kapcsol ki lehet hallani hogy megy még a venti. így hagxtam egész éjszaka is de ugy se állt le. És csak azzal áll le ha kiszedem az aksit de az nem a legjobb megoldás ugye :S ezt hogy lehetne megoldani?

2015. aug. 9. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:

kuka!...


nah,félre a tréfát : valszeg merevlemez hiba,futtass egy lemez tesztet.

2015. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:)

ő oké de azt hogy kéne?

2015. aug. 9. 17:56
 3/9 A kérdező kommentje:
De amugy ez csak akkor van hogyha több órán át használom rövidebb idő után kikapcsol normálisan
2015. aug. 9. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg úgy leállítani,hogy restart,majd restart után leállítás.
2015. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
úgy már próbáltam úgy megy csak az egy picit ugye macerás
2015. aug. 9. 18:12
 6/9 anonim ***** válasza:

én mindig így kapcsolom ki a gépet,ugyanis a windows új generációi nem kikapcsolnak,hanem hibernálásba kerül.

ún újraindításkor linuxra lépek,és linuxból állítom le a gépet.

2015. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

aha értem

de nem lehetne megoldani?

2015. aug. 9. 18:57
 8/9 anonim ***** válasza:

parancssort megnyitod rendszergazdaként,majd ezt a parancsot beírod : powercfg –h off

utána bemész gépház - zárolási képernyő - képernyő kímélő beállításai - energia gazdálkodás - főkapcsoló funkció - leállítási beállításoknál gyors rendszerindításból pipát kivenni.

2015. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A vezérlőpultba már kiszedtem a régebben a pipát onnan de nem lett jó

és mi lenne az amit a parancssorba irjak be?

2015. aug. 10. 00:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!