Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ujratettem a windows om és...

Ujratettem a windows om és most nincs hang (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Logitech x 530 a hangfalak neve . Drivert már keresek 1 orája letöltöttem minden realtek drivert de semmi és ugy látom nem ismeri fel a windows a hangfalakat.
2015. júl. 24. 15:56
 1/2 KTomi98 válasza:
ahogy látom ez egy 5.1es hangfal ugye? azt hiszem annál máshova kell dugni a jacket de lehet rosszul mondom (nekem pl nem a zöldbe kell dugni az 5.1et hanem egy narancssárgába), jó helyre dugtad a jack dugót? eddig működött? töltsd le az aida-t és ott írja hogy milyen driver kell pontosan, lehet hogy csak nem megfelelő, bár ha a jobb alsó sarokban a hangszóró ikon nincs áthúzva/ki X-elve akkor jó
2015. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen már megoldottam a 20-dik driver jo volt.SoundMax kellet, viszont van még egy kérdésem. Alaplapot cseréltem és most nincs elég Jack hely a kábeleknek milyen kábel kell az ilyen elosztoknak amit a hangfalakkal együtt kaptam ?
2015. júl. 27. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!