Ki lehet cserélni?

Figyelt kérdés
van egy Lenovo G505 laptopom és a processzor-ja 1.00 Ghz-s (valami BAROMI SZAR) ki lehet-e ezt cserélni? (ha lehet valamilyen módon)

2015. júl. 24. 12:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Processzor: AMD E1-2100 APU with Radeon(TM) HD Graphics 1.00 GHz
2015. júl. 24. 12:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy BGA processzor, rá van forrasztva az alaplapra.
2015. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 KTomi98 válasza:
aida-val vagy más hasonló progival nézd meg, hogy hányas socket, illetve hogy milyen az alaplap, rákeresel az alaplapra és írni fogja hogy milyen procikat lehet bele tenni.
2015. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KTomi98 válasza:
lehet az előttem lévő jobban tudja, én általános megoldást mondtam csak
2015. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha hozzárakok még egy processzort? Mert észrevettem hogy az eszközkezelőben 2 processzor van ugyan azzal a címmel: "AMD E1-2100 APU with Radeon(TM) HD Graphics"
2015. aug. 2. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Még ha el is játszunk a gondolattal, hogy ott egy második BGA foglalat egy második processzornak (ami nincs ott, ebben biztos lehetsz), hogyan tudnád beforrasztani? hogyan hűtenéd?


Ennek a laptopnak ennyit tud a processzora, ezzel nem lehet mit kezdni.

2015. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!