Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem enged belépni a...

Miért nem enged belépni a Microsoft?

Figyelt kérdés

Az lenne a baj hogy én regisztráltam (Microsoft)Office-ra

a diákoffice nevű csodával melynek keretében minden általános-és közép iskolások valamint (asszem) a felsőoktatás tanulói is a diákigazolvány számuk megadásával kapnak egy Office fiókot és ingyenes letöltési lehetőséget a Microsoft Office World-öt Publisher-t Exel-t és Powerpoint-ot valamint 1 terra bájtnyi one drive férőhelyet.


Na a hiba ott kezdődik hogy egyszer ezt telepítettem a régi gépemre majd az azt követő kb. 1 hónapban még be tudtam jelentkezni az összes itthoni gépről és a telefonomról. Viszont egy idő után már nem engedett belépni. Majd később engedett. Mostmár néhány hónapja megint nem enged belépni. A folyamat a következő:

-megnyitom az Office oldalát;

-rákattintok a bejelentkezés gombra;

-beírom (JÓL) az azonosítót(***************@diakoffice.onmicrosoft.com;

-elkezd tölteni majd kiírja hogy fiókját megtaláltuk;

-ezután átirányít a bejelentkező oldalra;

-itt beírom az azonosítót és a jelszót de ekkor kiírja hogy hibásan adtam meg az azonosítót ez az azonosító nem létezik.(Nem pontosan ez írja ki de nagyjából ezt jelenti)

Ezt követően én próbálkozhatok az "Elfelejtette a jelszót?" gombbal mert ott is azt írja ki hogy nem létezik a felhasználói fiókom.

Kérem aki járt már így vagy hasonlóan és megoldotta írja le hogy hogyan!

Köszönöm!

UI: Nem tudok új fiókot létrehozni mert egy diákszámmal csak egyet lehet :(



2015. júl. 8. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Microsoft HU supportot miért nem keresed meg? Már rég írhattál volna nekik, mert gondolom a telefonálástól írtózol.
2015. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!