Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tápegység kellene...

Gerkopapa kérdése:

Milyen tápegység kellene ehhez a pc-konfigurációhoz? (úgy értem hány w)

Figyelt kérdés

Alaplap: Msi b85-43

Processzor: Intel core i7-4790k

DDr3 memória: corsair 2x4gb DDR3 1600mhz

Videókártya: MSI 750n Ti 2gb / oc nvidia

Merevlemez: Western digital 1tb 64mb sata3

Táp: ugye nem tudom ----

Ház táp nélkül: Cooler master elite 370 rc-370-KKN1

Processzor hűtő: Alpenföhn Brocken eco

Meghajtó: Samsung Sh-224DB/BEBE

Monitor: AsusVE228DE


2015. júl. 6. 16:14
 1/2 Molyolo ***** válasza:

Mondjuk ha a számítógépes kategóriába átírod tutira megválaszolja valaki.

De kb. egy jobb fajta 450W-os már vinné szerintem.

2015. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a konfig nem a legjobb. Első sorban fölösleges az i7-es proci, semmi értelme ilyen procinak egy ilyen konfigba, nem használnád ki és csak kidobnád rá a pénzt, pláne ilyen olcsó alaplapba nem való.Egy i5 4590 is bőven elég.

A második a monitor. Nekem is hasonló van de nem a legjobb választás. Jobban ajánlott egy LG vagy BenQ, a megspórólt proci árából meg simán beleférne egy IPS monitor.

Ehhez a konfighoz egy 500W-os táp lenne a megfelelő, ami még későbbi bővítéssel is elég lenne, egy Cooler Master G500-al a táp egy jó ideig elég lesz.

A RAMoknál meg figyelj, hogy legalább CL9-esek legyenek.

(Megjegyzésként: mostanában nagyon ajánlott egy SSD meghajtó vétele(de nem a legolcsóbb fajta),érezhetően sokat dob a gép gyorsaságán és már vannak egész jók megfizethető áron, persze nem kötelező, csak akkor vegyél ha belefér a keretbe, és ha most nincs is rá pénz akkor következő bővítésnél célszerű beszerezni).

2015. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!