Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezeket kitörölni?...

Hogy tudnám ezeket kitörölni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elősször is leszögezném, hogy a számítógépekhez annyira értek mint a rakparton munkás a másodfokú egyenletekhez.

Szóval, a minap egy felesleges,réfóg nem hazsnált programot találtam a számítógépemen. Letöröltem, de manuálisan (én hülye), azaz lazán egy SHIFT+DELETE-tel töröltem a program fájlait abból a könyvtárból, ahova az installer tette. Tehát nem a 'Programok és szolgáltatások'-nál töröltem le, ezért az előbb említett listában a program neve még mindig megjelenik. Ez engem kifejezetten zavar. Ha ott próbálom eltávolítani, akkor valami 'A program már el lett távolítva, a program nem található' szöveget ír hibaüzenetként.

Tehát hogyan tudnám eltávolítani a listából mégis a program nevét? Esetleg vannak hátramaradt fájlok, amiket letörölve eltűnik?

Nem nagy probléma, de engem zavar, rend a lelke mindennek :D

Értelmes/nem retardált válaszokat szeretnék. Köszi! :D :)



2015. júl. 1. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ccleaner nevű programban van ilyen funkció.

Ez 90%-ban megoldja a problémát.

Ha nem, akkor a következő:

Start menü ha van, futtatás, regedit.

regeditben megkeresed ezt:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall

Ezen belül kiválasztod a megfelelő program bejegyzését és szépen kitörlöd.

(Esetleg előtte csinálj biztonsági másolatot az uninstall bejegyzésről)

Hali

2015. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ccleaner segített
2015. júl. 2. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!