Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Új tabletem kijelzője nagyon...

Új tabletem kijelzője nagyon érzékeny. Mit tegyek hogy ennyire ne reagáljon mindenre?

Figyelt kérdés
Új ( 3 hónapos) tabletem szinte akármire reagál. Legyen az egy ceruzahegy , egy csepp víz vagy bármilyen szilárd anyag reagál rá. Valahol ugye jó , hogy érzékel , de ez túlzás , hogy mindenre (tegnap az őszibarackot is az ujjamnak tekintette !) . Úgy kellene érzékelnie , hogy csak a bőrre reagáljon , ne pedig akármire. Telóm is fél éves lesz , mégsem ilyen. Mit csináljak a tabommal , hogy ne roncsoljam de ne reagáljon semmire csak a bőrömre. Van valami alkalmazás esetleg ? Tabom androidos samsung galaxy tab 4 . Előre is köszi a választ.

2015. jún. 19. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
GlowTouch (kesztyűs mód) nincs bekapcsolva? Az szokott ilyet csinálni.
2015. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi , lehet , hogy az a baj csak sajna nem találom . Hol lehetne kikapcsolni ?:/
2015. jún. 19. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, mert nem nekem nem samu tabom van. Elvileg beállítások, és vagy kijelző, vagy bevitel. Asszem kijelző. És ha van olyan, hogy kesztyűs kezelés, és be van kapcsolva, akkor azt kell kikapcsolni, és az egy kicsit csökkent az érzékenységen.

Ha nincs rajta olyan, akkor sajna ötletem sincs :/ Akkor valószínűleg ilyen a tab aztán kész :)

2015. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hàt sajnos nincs hiàba keresem. Nincs rajat kikapcsolás. Azért köszi :) valamit majdcsak kitalálok mert ez így nem állapot hogy akármi érintkezik vele reagál xd
2015. jún. 19. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!