Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megvettem a LEGO Jurassic...

SnakeX kérdése:

Megvettem a LEGO Jurassic Wolrd nevezetű játékot és élég sokat játszottam vele (10 óra), de az 1. slotba mentettem és azt írja ki, hogy load corrupted nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már próbáltam képminőséget és a DirectX-et változtatni de nem megy.

2015. jún. 18. 11:59
 1/3 szigetboy válasza:
Sziasztok! Nekem is ez a problémám!! Kérlek segítsetek!!! A gyerekeim nagyon szeretik, de nem úgy , hogy mindig az elejétől nyomják!!!! Köszönöm a segítségeteket!!!
2015. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szigetboy válasza:
Nálam úgy sikerült, hogy futtattam aztán a beállítások minden vissza, majd kiléptem a játékból, aztán így inditottam a mentést, betölt és akkor állítók fullra.
2015. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 karatetigrisfc válasza:
nekem az 1 slotban elvitte 6.5-ig és utána mindig ujra kellett kezdeni és rájöttem hogy azért nem viszi tovább mert a tesom fiókjából lett telepítve és ott próbáltam ki és az én fiókomba nem engedte csak a 2. slotba és azóta már jó nekem
2015. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!