Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » EGyszer youtube on láttam...

EGyszer youtube on láttam olyan forrasztót amibe rendes hagyományos öngyújtót rakott bele a faszi és 1300vagy nemtudom hány fokos lángon égett. Mi annak a neve? Hogy keressek rá? Elfelejtettem.

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 03:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ilyet még nem láttam, de nem lehetséges, hogy csak öngyújtógázzal töltötte meg? Csak mert öngyújtógázzal működő forrasztópákám viszont van.


Találsz is ilyenekről képeket, ha rákeresel gugliban a "gas soldering iron" kifejezésre.

2015. jún. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az [1] írja!

Próbálj meg egy öngyújtót égve hagyni pár percig!

2015. jún. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem Nem

Konkrétan öngyújtót rakott bele és ebayen is rákerestem és volt olyan cucc eladó de akkor még nem volt ebayem.

Mostanra meg elfelejtettem a nevét...

2015. jún. 15. 15:21
 4/5 A kérdező kommentje:

gas soldering iront beírtam és azok közt találtam egy ilyet.


[link]


Na ehez hasonló az elv csak nem pont ezt keresem.

2015. jún. 15. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha! Értem. Hát, érdekes. Ez a szerkentyű afféle viharöngyújtót csinál a hagyományosból. Ettől még valóban nem szerencsés huzamosabb ideig járatni, mert - ahogy feljebb is írták - elolvad. Márpedig egyrészt ez a műanyag forma a legelterjedtebb öngyújtó kivitel, mi máshoz lenne értelme pákát gyártani? Elhiszem neked, hogy láttál ilyet, mégsem javaslom a beszerzését, mert egy pákát nem csak pár másodpercig kell üzemeltetni, hogy forrasztani tudj vele.


Láttad a képek között, milyen a leggyakoribb gázos forrasztópáka, maradj annál, kiválóan működik, és méretben is kb. akkora, mint az átalakító, amit keresel.

2015. jún. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!