Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 7 nem eredeti, ezt...

Windows 7 nem eredeti, ezt írja ki a gép, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A gépem azt írja ki, hogy nem eredeti a windows 7-em és szoftverhamisítás áldozata lettem... ráadásul a hátterem is teljesen feketére váltott. Nagyon aggódok egyáltalán nem értek a gépekhez, félek, hogy elromlik vagy nem tudok majd hozzáférni az adataimhoz, 1 hónapos gép, ballagásomra kaptam teljesen felszerelten, minden rajta volt már, kérlek segítsetek!!!

2015. jún. 15. 01:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az adataid nem fognak elveszni amennyiben nem törölsz ki semmit.

A windows is működni fog, de olyan gondjaid lehetnek majd hogy fél óránként kikapcsol meg állandóan cseszeget hogy nem eredeti. A probléma az hogy valószínűleg egy béna senki telepítette fel a gépesre a rendszert és nem tudta nCore-ról letölteni a Microsoft.Windows.7.AIO.64bit.Hun.2015.January-westlake verziót amit simán beaktivál a mellékelt progival és a frissítések is működnének. Szóval a lényeg hogy nem fognak elveszni az adataid és meg lehet csinálni a rendszered is. 2 verzió van 1: Van a rokonságban egy srác aki ért ezekhez és az majd megcsinálja gondosan mindent lépésről lépésre összerak neked vagy 2: Elviszed valami szakihoz akik majd ráokádnak neked valamit és "működni" fog de nyilván le fogják tojni magasról az apróbb részleteket és nem fognak mindent lelkiismeretesen megcsinálni neked.

2015. jún. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

jó de ha eredetileg win 7 -tel vette akkor eredetinek kell lennie...

wnézd meg hogy a dátum és idő oké-e. a hátteret vissza tudod tenni jobb katt --> személyre szabás

2015. jún. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Mentsd le az adataid és telepítsd újra.

Lehet küldtél egy hibaüzenetet a Microsoftnak,néha felajánlja, soha ne küldj.

Visszarakod és jó lesz.

2015. jún. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Honnan van? Ha 1 hónapos, és normális helyről van, akkor kell lennie garanciának.

Lehet, hogy valakinek a visszavitt gépét adták el nektek, mert olyat is hallottam már.


Szóval ha rendesen le van papírozva a gép, akkor vigyétek vissza!


Ha nem lehet visszavinni, akkor várd ki, míg jön a win 10, addig elevez a géped így. A kalóz win7esesek is felfrissíthetnek majd win10re ingyen.

2015. jún. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Zebra3328 ***** válasza:

Elveszni nem fognak a cuccaid a gépről, de folyton piszkál majd a Windows, hogy ő nem legális példány.

Legelőször is nézzétek meg a gép számláját.Ha azon szerepel a win 7 mint eladott termék, akkor irány a bolt reklamálni.Ha nem, vagy csak telepítés volt az üzletben, akkor komplikáltabb az eset, de nem megoldhatatlan.

2015. jún. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#4: már most tudom garantálni, hogy aki felfrissít win10-re az meg fogja bánni. Nem csak azért, mert tele lesz hiányossággal, hanem azért is, mert vélhetően 5 percenként a pofádba fogja tolni, hogy FRISSÍCCS több funkciót tartalmazó kiadásra!!
2015. jún. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Rendszervisszaállítást kellene csinálni, és azonnal kikapcsolni az automatikus frissítések keresését!

Nekem ez segített.

2015. jún. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy vírus. Volt rajta rendes vírusirtó? Indítsd csökkentett módban és vagy állítsd vissza korábbi időpontra, ha nem engedi akkor futtass vírusirtót.
2015. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Frissítettem win10-re,egyelőre nem bántam meg.
2015. jún. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Ez egy vírus. Volt rajta rendes vírusirtó? Indítsd csökkentett módban és vagy állítsd vissza korábbi időpontra, ha nem engedi akkor futtass vírusirtót.

"


Marhaság. A nem aktivált Windows egy hónap után elkezdeni önmagát használhatatlanná tenni ezekkel az első jelenségekkel.


----

Kérdező! Ha nem csak a telepített cuccok vannak rajta, hanem dokumentumok is, az elveszhet az újratelepítésnél, ha bután lett feltéve a w7.

A vinyót illik particionálni. Egyikre kerül maga a Windows és a programok, a másikra a dokumentumok.

Gyakori, hogy ez nincs meg, s minden a Windows Dokumentum mappájába kerül. Van, aki az asztalt is tárolásra használja. Ezek elvesznek az újratelepítéssel, ha nem mented el valahová utólag.

2015. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!