Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Heló! tud e valaki olyan...

Nikol5 kérdése:

Heló! tud e valaki olyan programot amivel a "windows movie maker" videót lehet át konvertálni youtubehoz jó fájlra? Ezek: MOV, MPEG4, AVI, WMV, MPEGPS, FLV,3GPP, WebM,?

Figyelt kérdés

előre köszönöm a válaszokat!



(tudom hogy a windows movie maker lapján is meg lehet csinálni de ott amikor le akarom menteni sajátgépre ott azt írja hogy error)



#Windows Movie Maker #számítógép konvertálás #youtubera felrakás
2015. jún. 14. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A movie maker eleve mp4-be ment,ami jó a youtubera.Én csak azzal szerkesztek már évek óta,nem volt ilyen gond.Bár én a windows live movie movie makert használom,ami hd-felbontásban ment.Vagy te is?.Szerintem más lesz nálad a gond.De amúgy---> film mentése-->youtube
2015. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,ha mégsem ez volt a kérdésed,vagy én nem értem,akkor a Format Factory-t ajánlom még.Egyszerű,magyar konvertáló.Rengeteg formátumot ismer.
2015. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia!


köszönöm a választ. Én sima windows movie makert használok, nem live-t nálam mswmm fájl-ba menti és mikor felakarom rakni youtubera ezt írja: "A(z) .mswmm fájltípus projektfájl, és nem valódi videofájl. Ezeket a lépéseket követve egyszerűen konvertálhatod elfogadható fájlformátumra." és mikor az ajánlott lépéseket követem, akkor írja hogy error.

2015. jún. 14. 19:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Értem.Ha a gépeden windows7 operációs rendszer van,akkor töltsd le rá a windows live essential programcsomagot,aminek a része a windows live movie maker.Sokkal fejlettebb,mint az elődje.Ha nem tudod,akkor próbáld meg a Format Factory-val.(bár hozzáteszem,hogy a simát én is használtam,de simán ment,rendesen elmentette,szerintem a mentésnél kell átállítani valamit,de magát a videót a képek mappába menti mp4-be.Amit te írsz az a projektfájl,amit szerkesztesz.És nem a projekt mentést kell választani,hanem a film mentést.
2015. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,elolvastam mégegyszer,amit írtál,amikor el akarod menteni akkor.biztos,hogy rossz feladatra klikkesz.Nem a projektet kell menteni,hanem a filmet.
2015. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia.


én így csinálom hogy elmentem:


1. filmfájl mentése

2. sajátgép

3. név: xx - - - hely: xxxx

4. legjobb minőség

5. várok egy ideig aztán ezt írja: a windows movie maker nem tudja a megadott helyre menteni a fájlt. Győződjön meg róla, hogy továbra is elérhetők a filmben felhasznált eredeti forrásfájlok, hogy a mentés helye továbra is elérhető, valamint hogy elég szabad lemezterület áll rendelkezésérem majd próbálja meg újra.

2015. jún. 14. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is azért váltottam az új verzióra,mert egy csomó idő volt,mire elmentette,meg kb.huszadjára sikerült,és nem is volt jó minőség.Nem tudom,milyen videókat csinálsz,de ha csak valami egyszerű dolgot,akkor a Format Factoryval is lehet vágni,utána meg összefűzni,de ha komolyabb videók,akkor a Windows live movie maker.Az a legjobb kezdőknek.Ha szeretsz kísérletezgetni,és tudsz angolul,akkor pedig a Sony Vegas.
2015. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szia! köszi, megpróbálom letölteni a Sony vegast :)
2015. jún. 14. 21:42
 9/9 colonel48 válasza:
Ha készen vagy a projekttel, keresd meg a "filmkészítés" opciót, csináld végig, amit kér. Film fájlod lesz belőle, ami már feltölthető. Valóban lassú, amíg elmenteni és kell hozzá legalább 2 GB RAM. Az új gyorsabb, a régi szerintem sokoldalúbb.
2015. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!