Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nincs internet kapcsolat....

Nincs internet kapcsolat. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Van nekem egy számítógépem ami ugye kábeles internettel működik, de van egy Router amiből "jön" a net. Van wifi is a telefonomon és anyának a laptopján is van. De az én gépemen nincsen...a kábel jól be van dugva mindkét helyen. Olyasmit ír ki hogy "nincs helyi IP-cí konfigurálva" vagy valami ilyesmi! Kérlek segítsetek mert semmit nem tudok már csinálni a gépemmel:( ~Nelli

2015. jún. 8. 18:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Pontosabban ezt írja ki: "helyi kapcsolat nem rendelkezik érvényes ip konfigurációval"
2015. jún. 8. 18:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy olyan ember vagyok, aki ha látja, akkor meg tudja csinálni, de ha nem látja, akkor el van veszve. Azért megpróbálkozok vele: Vezérlőpult/Hálózati és megosztási közpon/Adapterbeállítások módosítása (bal oldalon). Ezen belül válaszd ki a vezetékes hálózati kapcsolatot, majd jobb gomb és tulajdonságok. A TCP/IP...IPv4-t jelöld ki és tulajdonságok. Itt válaszd az IP cím valamint a DNS cím automatikus kérését. Ha nem lesz jó így, vagy automatikuson van, akkor valószínűleg nincs bekapcsolva a routerben a DHCP, ez adna automatikusan IP címet minden hozzá kapcsolódó eszköznek.
2015. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!