Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nekem a Yac (Yet Another...

Nekem a Yac (Yet Another Cleaner) van jelenleg de nem engedi törölni megnyitni más fájlt de letöltöttem hozzá egy programot azt se engedte. Hogyan szabadulhatok megtőle (ujratelepítés nélkül)?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Én próbálkoztam leírtani, de összeomlott tőle a Windows, nem biztos, hogy megúszod az újratelepítést.

A Windowst Csökkentett mód hálózatttal kell indítani, a Revo Uninstaller nevü programmal törölni kell a gyanus dolgokat, aztán le kell futtatni a MBAM ingyenes verzióját:

[link]

A CCleaner nevü programmal az esetleges megmaradt gyanul amutomatikusan induló elemeket törölni kell, az ütemezett feladatokkal ugyanezt kell tenni.

2015. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!