Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen illesztőprogramot kéne...

Milyen illesztőprogramot kéne letöltenem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, nekem egy tp link sf1005d switchem van. Tegnap egy sárga háromszögbe látok egy felkiáltójelet az internetkapcsolat ikonja mellett. Nem tudtam mi a baja,mert előtte még ó volt és ma azt írta ki, hogy kell egy ethernet vezérlő illesztőprogram. Melyiket és honnan kéne letöltenem?

(örülnék egy linknek).



2015. máj. 12. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak az a baj hogy ez mindig lefagy vagy cskak nagyon sokáig tölt? mert nekem kb fél órán keresztül töltött és semmi.
2015. máj. 12. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ez:

[link]

2015. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az 32 bites nekem meg 64 van, de msot a régbbit elindítottam és valamit kiírt:C felhasználók appdata local temp nscD921 és akkor még azt a végére hogy inect.dll

és utána egy piros x . Akkor megpróbáltam kitötölni aztán pedig viszarakni,de úgy se volt jó

2015. máj. 12. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy normális routert a switch helyett!
2015. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!