Mi lehet a baj? WIFI

Figyelt kérdés
A laptopom erzekeli a wifit, de amikor netezni szeretnek azt irja ki, hogy a weboldal nem elerheto. Telefonom is szinten erzekeli a wifit,DE tudok netezni. Valoszinuleg a laptoppal van baj?:( mar ujrainditottam, hagytam pihenni 4 orat, de semmi valtozas.

2015. ápr. 8. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer szenvedtem ilyennel én is. A dolog érdekessége, hogy (csak a win7-el) a nyilvános hálózatot kellett beállítani. Otthoni hálózaton volt és valamiért blokkolt.

Ezért sem használok ilyen oprendszert.

2015. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, van még egy ötlet.

Reseteld a wifit.

Aztán párosítsd előbb a laptopot, majd a telefont.

2015. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tibusz0211 ***** válasza:

Több oka is lehet. Ha a telefonon jó a net, akkor a router hibáját nagy valószínűséggel ki is zárhatod.

Egy újraindítást megér, de többet nem.


A gép beállításait kellene végignézned.

Ez nagyban operációs rendszer és böngészőfüggő dolog, úgyhogy csak általánosságban:

- A hálózati kapcsolatoknál kiírja hogy csatlakoztatva, állapotánál hogy internet? Esetleg csak korlátozott?

- A böngészőnél a hálózati beállítások alapon vannak?

- Más fajta böngészővel (iE, firefox, chrome, opera...stb) próbáltad?

2015. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magától helyrejött ma, nem tudom miért.:D De köszi azért a válaszokat, majd máskor talán jól jönnek!
2015. ápr. 9. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!