Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a FUJI FINEPIX...

Mi lehet a baja a FUJI FINEPIX S E500 nevű fényképező gépnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kölcsön kaptam és szerettem volna a gépre feltölteni róla a képeket de az usb csatlakozót ha bedugom a gépbe semmit nem reagál elrontottam vagy mi lehet vele?
2010. febr. 17. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
bekapcsoltad a fényképezőgépet a csatlakoztatás után?\nem nézlek hülyének csak lehet elfelejtetted\vagy csak nézz szét a sajátgépen nem e meghajtóként tünteti fel a fényképezőt,vagy szedj le hozzá illesztőprogramot ami gyártó honlapján szokott lenni az általában ingyenes.
2010. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze be volt kapcsolva máskor már tudtam képet felrakni a gépre.Ha bekapcsoltam a gépet és sikerült a csatlakozás a fényképező is a képernyőére kiírta és ez most elmaradt.
2010. febr. 17. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld másik USB csatlakozóba dugni, az nem mindegy hogyha egy csatlakozóba adaptált a gép elötte akkor ha másikba dugod nem biztos hogy felismeri.
2010. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már azt is próbáltam,megmozgattam de semmi.
2010. febr. 17. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!