Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sokat fogyaszt egy ilyen monitor?

Sokat fogyaszt egy ilyen monitor?

Figyelt kérdés
egy ilyen regi dobozos, katodcsoves vagy milyen monitor az ugy sokat fogyaszthat hogyha egesz nap be van kapcsolva de a szamitogep nincs, tehat csak a kis led villog rajta
2015. márc. 22. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a készenléti üzemmódra gondolsz, akkor nem fogyaszt sokat.

Ha be van kapcsolva, akkor már bizony van fogyasztás, többet fogyaszt mint pl. egy lcd monitor.

2015. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A maiakhoz képest sokat. De a kérdés, nálad mi a sok?
2015. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Köhöm. Nem fogyaszt olyan sokat, ha bekapcsolva maradt akkor ez van. Amúgy az előttem szólónak igaza van, működés közben rengeteget fogyaszt, és a szemre is káros(!). Off: Nemrég cseréltem le a régi gépemen a képcsöves monintort egy asus lcd-sre, és húú... nagyon felemelő élmény volt a dobozoshoz képest. Csak mondom. Viszont ha képcsöves tévéd is van, azt ne cseréld le, mert azt nem 20 centiről bámulod hanem esetleg 2 méterről. Szerintem vedd meg az egyik legolcsóbb lcd/led monitort és kész.
2015. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
basszus beírt valaki elém.. xD #3
2015. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazabol azert kerdeztem mert apammal balheztunk mert szerinte sokat fogyaszt, szerintem nem, persze keszenleti uzemodban, :D am ja holnap cserelem lapos monitorra :D
2015. márc. 22. 20:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :D
2015. márc. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!