Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan FM transmitter...

Létezik olyan FM transmitter ami egy . Avi formátumú videó hangját átküldi a rádió hangszóira?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen készüléket, de sajna csak mp3/wma fájlokat ismer fel.Láttam egyszer egy ilyet, hogy a tableten lejátszott film hangja az autórádió hangszóróin szólt.Tehát megoldható a dolog.

Köszi a segítséget előre is!



2015. febr. 19. 16:02
 1/3 dirtboy ***** válasza:
bluetoothon keresztül lejátszható,nálam is nem csak telefonálni lehet azon keresztül de bármi netes videó vagy zene lejátszót indítok a hang a kocsi hangszóróin keresztül jön.
2015. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha lejátszaná is, semmire nem mennél vele, mert a képet meg nem látnád.


Ha meg a filmet a tableten játszod le, akkor meg mindegy, hogy milyen fájl, amennyiben van az FM transzmitteren analóg hangbemenet. Akkor erre rá kell kötni tablet hangkimenetét és már szól is.

2015. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aha, tehát akkor az audio kábel hiánya volt a gond.Mivel nem adtak hozzá audio kábelt, ezért csak a tablet usb-s kábelével kötöttem össze.Ezek szerint ha lett volna a tableten mp3, azt sem ismerte volna fel így?

Sajna ez a készülék nem bluetooth-os, tehát marad a kábelbeszerzés.Kiváncsi leszek azzal jó lesz-e.

2015. febr. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!