Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TDA 2004 erősítő, mi a megoldás?

TDA 2004 erősítő, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Építettem egy 10w-os sztereó erősítőt, de valamiért összeszed valami zajt és sistereg maga a zene az szépen átmegy fel erősíti emellett sistereg, de alapból is búg kondenzátorok újak és a TDA2004-is van valami ötlet mivel köszöbölhetném ki ezt a hibát?

#erősítő #megoldás #TDA #TDA 2004 #sistereb
2015. febr. 18. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A jelforrás és az erősítőbemenet kőzött árnyékolt kábelt használsz?
2015. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jack kábel van ráforrasztva az erősítő bemenetére
2015. febr. 18. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én multkor találtam egy 7 voltos transformártort. Volt egy darabokban lévő 1 wattos erősítőm, amire rákötöttem, mert kíváncsi voltam, hogy működne-e azzal. Bekapcsolt csak rettentően zúgott. Előkerestem a saját tápját, ami 9 voltod tud csak sokkal kissebbek a dimenziókkal. Persze csndes volt bekapcsoltan is... És ebből tippelek a tápra, lehet nálad is az lesz a gond.
2015. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3-as-nak:


Ha a trafót csak úgy simán ráereszted az erősítőre, jóhogy zúg-búg visít vonyít, mert az 50Hz-es váltó áram.Azt még egyenirányítani is kellene pl. egy Graetz-híddal, utána meg megsimítani valami kondenzátorral, hogy egyenáram legyen.

2015. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!