Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet My Talking...

Hogyan lehet My Talking Angela-ban gyémántot szerezni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehet úgy szerezni, hogy betelik egy matricás oldal. De lehet másképpen is. A barátnőm szerzett már egyet valahogyan, csak nem akarja nekem elmondani, hogy hogyan.. :(

2015. febr. 16. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Bekapcsolod a WiFi-t/Mobilnetet és naponta 1-2x megjelenik a cica mellett egy gyémánt a bal oldali képernyőn (ahonnan el lehet érni a játékokat vagy a matrcia albumot). Ha rányomsz a gyémántra, akkor végig kell nézni egy 10-20 mp-s videót, majd le x-elni, és kiírja, hogy +1 gyémánt. Én már jó ideje csinálom, jelenleg több mint 200 gyémántom van, bár ebből már sok származik a matricás albumból.
2015. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 25. 18:58
 3/7 anonim válasza:
Nekem ehhez kapcsolódóan az lenne a gondom, hogy véletlenül letöröltük az alkalmazást. Újra telepítettem, szerencsére onnan folytatódik, ahol abbahagytam törlés előtt, de nem ad gyémántot, hiába van bekapcsolva a wifi... Valami ötlet?
2015. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet mint veled utolsó. :/
2015. márc. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem adja meg, vagy nem jelenik meg a gyémánt? Már 1 hete nekem sincs gyémántom, pedig én nem töröltem le soha az alkalmazást :/
2015. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jelenik meg.
2015. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De nálam meg nem enged videót nézni😞 akárhányszor rámegyek a videóra utána minden lefagy ugyanugy pislog meg forog az a konyv de utána akármire kattintok az nem jön be és akkor kilepek es ujra be de a videót nem enged nezni
2020. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!