Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani jó laptopot...

Marcika21200225 kérdése:

Tudtok ajánlani jó laptopot megfizethető emberi áron mert nem vagyok szakavatott a témában?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyit költenél rá?
2015. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számít neked megfizethetőnek, az egyértelmű, hogy a 400 ezres laptopokat felejtsük el, de azért remélem nem is 50k-ra gondoltál, mert annyiért nem igazán van.


Ha normál méretűt akarsz (15.6") és nagyjából csak böngészni, videótnézni, meg ilyen alap dolgokra kell, nem játszani meg erősebb hardvert igénylő feladatokat elvégezni, akkor olyan 100k-t kéne költeni rá.


Ami fix, hogy 4 giga RAM kell bele.

Én mindenképp Lenovo-t vennék, és olyat, amibe i3 proci van, bár fogalmam sincs az AMD mennyire számít jónak, azt tudom, hogy asztali gépekben ha olcsó procit akarsz, akkor az AMD jobb, mint az Intel, de azt nem tudom laptopokba való CPU-val hogy áll.


Mindenesetre az Intel az 100% jó, és ha van jó árba akkor nem is nagyon foglalkoznék az AMD-vel, legolcsóbban ezt találtam: [link]

2015. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Lenovonak jelenleg probléma van a garanciájáva, most nem szabad olyat venni, alap dolgokra most a Fujitsu A 544 a legjobb, ez a legolcsóbb az újak közül amelyik vállalható minőségű.
2015. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!