Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik szintetizát...

Szerintetek melyik szintetizátor éri meg/ melyik ideális? YAMAHA PSR E323/ YAMAHA EZ 200/ CASIO 810

Figyelt kérdés
árban nagyjából hasonlók. többet nem is gondoltam kiadni érte, csak nem tudom eldönteni melyik érné meg jobban... a casio azért tetszik mert lehet hozzá pedált csatlakoztatni. szerintem jobban hasonlít a zongorához -funkcióját tekintve- mint a yamahák. Ti mit gondoltok? Esetleg egyéb javaslat?
2010. febr. 11. 12:03
 1/3 A kérdező kommentje:
és az egyiknél most olvasom: AUX pedál csatlakozás. Az mi?
2010. febr. 11. 12:38
 2/3 anonim válasza:
Nem néztem utánna most a tipusoknak, de ez izlés kérdése, menj el próbáld ki őket és amelyik jobban tetszik.
2010. febr. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Casiot semmiképpen ne vegyél, mert az szar. :D Inkább a Yamaha PSR E323-at ajánlom. Bár az sem túl jó. Nekem Yamaha PSR E413-am van és nagyon szeretek. Nem tudom hogy te tanulás céljából, vagy csak szórakozásból szeretnéd. Az enyémen is van pedál bemenet. Az ára most már 70.000 Ft körül mozog, régen drágább volt. Szóval összességében nekem nagyon bevált. Egy baj van vele hogy a keyboard módnál nem lehet belőle kivenni dolgokat, pl: dob, vocal stb. Bár ha nem akarsz valami marha jót akkor ez tökéletesen megfelel. Számot is tudsz vele felvenni.

Remélem tudtam segíteni! :)

2013. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!