Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TDA 1514 A típusú IC hez...

TDA 1514 A típusú IC hez milyen komponenseket használjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hozzám került néhány kisebb IC, mint például ez a TDA 1514 A típusú IC. Olvasgattam a neten, keresgettem, de pontosabb adatokat nem leltem. Tudom azt gondoljátok, ha ilyen alapokat nem tudok, akkor mért fogok ilyesmibe, nos unalom :) De azért megköszönném a segítségeteket.

Szóval ha ezzel az IC vel egy Mono hangszórós 50 W os erősítőt tervezek összerakni, milyen kapcsolási rajz alapján tegyem, hány volt kell majd neki, és ami még fontosabb és nem találtam rá, hogy bár tudom melyik kondi hány farad os kell legyen, de hogy hány voltos, azt nem, ebben is kérném segítségeteket.

Mellesleg szerintetek ezek használhatók valamire? :D :

TDA 7396

TDA 2009

TDA 7266 M

TDA 7350 A

Mosfet PAL 007 B

Mosfet PAL 010 A ?


2015. febr. 9. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt olvasgass: [link]


Sok sikert az építéshez!

2015. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos hasznos infót nem találtam, ami konkrét választ adna kérdéseimre, de szerintem be fogok regisztrálni, és nyitok egy topic et, csak félek lenéznek majd a minimális tudásom miatt :)
2015. febr. 10. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! A Data Sheet-ben 10V és 30V közötti értéket adnak meg tápfeszültségnek. Kettős táp kell hozzá , vagyis aminek van egy -30V egy 0 (föld) és egy + 30V-os kivezetése.

[link] (benne van az alap kapcsolási rajz)

A többi alkatrész felhasználási területeit, ugyan így Data sheet-ekben találod az interneten.

2015. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűbbnek tűnt, nem tudom honnan szerezzek kettős tápot, vagy hogyan készítsek, ahhoz gondolom kellett volna egy alkalmas trafó, én egy atx tápot terveztem, ahogy az előző erősítőmnél, bár az könnyebb volt, hisz TDA2009 el volt ellátva és atx tápos 12V ról ment :/ Lassan rájövök én, mit hogyan kell csinálni, de lehet váltok 1 fokkal egyszerűbb IC re :D Csak tetszett a teljesítménye :/
2015. febr. 10. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!