Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki az Electro...

Vásárolt már valaki az Electronic. Star oldalról bármit? Mi a vélemény? Megbizható? Milyen nemzetiségű az cég?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még nem vásároltam tőlük,de nem is tervezem.Én a hangtechnikai termékeiket néztem ,és úgy láttam teli van olcsó bóvlival, meg egy-két valóban minőségi, de drága cuccal,amit egyébként meg lehet venni máshol is.Egyébként mit szeretnél venni tőlük?
2015. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt [link]
2015. febr. 9. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a cucc kb. 150-200 wattot tud RMS-ben,és arra amire ők ajánlják arra semmiképp nem elég.Ez egy kisebb szobába való technika,ami inkább gyerekjáték,mintsem PA-rendszer. HA van 43 ezer forintod gyerekjátékokra akkor vedd meg!
2015. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tapasztalat?Vagy csak a számok alapján ítélsz?Ismerős ilyen paraméterekkel vett cucott igaz drágábban máshonnan.Más márka.150 fős rendezvényt hangosított vele.Bőven elég volt.Sőt.

Bár én azt vallom nem míndig a drágább a jobb.Egyébb iránt ezt a cuccot (idő közben megtalálltam)német cég forgalmazza.Megrendeltem és tesztelés után ha érdekel leírom a tapasztalatomat!

2015. febr. 10. 11:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Te ha ilyen cuccot akarnál venni honnan és milyet vásárolnál?
2015. febr. 10. 11:07
 6/8 anonim válasza:
Én már vásároltam innen, pont ezeket a hangfalakat, csak végfok nélkül, itt csücsülnek a hátam mögött. Nagyon jó hangfalak, és 80-100 fős rendezvényeken zenéltem vele.
2015. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tami700 válasza:

Én vásároltam egy Auna Duke retro boomboxot. Meg is jött, de sajnos a minősége nem volt számomra elfogadható. A magnó része erős "köszörülő" hangot adott ki, már az első bekapcsoláskor. Mintha valami forgó alkatrész hozzáérne valamihez belül. Nyilván silány összeszerelés miatt.

Vissza is küldtem, már több mint egy hónapja, de a vételára azóta sem érkezett meg!!! Reklamálásomra semmi válasz...

Úgyhogy egyelőre nagyon negatív vélemény!

Természetesen, ha pozitív irányba változik a helyzet, be fogok számolni róla!

Tehát nem megbízható!!

2019. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tami700 válasza:

Közben változott a helyzet. Végül is két hónap várakozás után visszaküldték a vételárat a számlámra. Tehát ilyen szempontból megbízhatónak nevezhető!

Állítólag azért tartott sokáig, mert Németországból indul az ügyintézés..stb., hosszas folyamat.

Sajnálom, hogy így alakult. Az általuk forgalmazott termékek egy része hiánycikk a piacon, de a minősége nem győzött meg.

2019. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!