Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van nekem pár Hercules k-128as...

Van nekem pár Hercules k-128as multifunkciós számologépeim megtudná mondani nekem valaki mennyi kerül 1 ilyen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi van felborult egy kínai kamion?


Pesten minden csöves ilyent árul, 1500 Ft a vége!

2010. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sokat segitettél ha olyan kinai lenne az egész neten miért nem lehet megtalálni az árát se expressz.hu se vatera se google????
2010. febr. 10. 06:11
 3/5 anonim ***** válasza:
A csövik nem a neten árulják, hanem zsákszatyorból! Járják végig a boltokat, mindenhol kínálgatják.
2010. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon ügyes vagy -.- *-* ha nem birsz értelmesen irni akor bb!!!!
2010. febr. 15. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ebben az érthetetlen? Minden nap legalább ötször jön be a boltba valami csőlakó számológépeket kínálva eladásra! Nem a neten árulják, mert a Nyugati téri aluljáró telefonfülkéiben nincs ADSL, hanem kötélfülű zsákszatyorból.


Ennél szájbarágósabban nem tudom elmagyarázni!


Vetted IQ fighter?

2010. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!