Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes laptopra MATT fóliát...

Érdemes laptopra MATT fóliát venni vagy inkább alapból matt kijelzős laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Ha vennék egy fényes kijelzőjű laptopot és vennék rá matt fóliát az mennyire rontana a képen? esetleg ugyan úgy nézne ki mintha egy matt kijelzős laptopot vettem volna? melyiket érdemesebb?

2015. jan. 29. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Láttam már matt fóliás gépet, borzalmas volt.


Ha nem használod napos helyen akkor szerintem ne vegyél matt kijelzőset, mert rontja a színeket

2015. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt "szerencsém" a cégnél fényes kijelzős laptopot használni. Gyakorlatilag egy lefojtott tükröt képzelj el. Akkor jó, ha mögötted semmi fényforrás, ablak nincsen. Ellenkező esetben katasztrofális :)
2015. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg van az előnye és a hátránya is mindkettőnek.
2015. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:

A fóliát felejtsd el!


A fényes kijelző egyébként katasztrófa. Használhatatlan!

Sötét szobában elmegy filmet nézni.

Másra nem jó.

2015. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha számít a kijelző színhűsége akkor fényeset vegyél

ha nem számít mert mondjuk programozni fogsz akkor jó akármi is, én nem vennék mattot mert gyökérül néz ki, de kinek mi tetszik

2015. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valamelyest érdekel hogy milyen a szín minősége de mondjuk annyira azért nem szerintem inkább a mattot fogom választani mert van mögöttem van fényforrás/tükröződés.
2015. febr. 4. 21:34
 7/7 Szirty ***** válasza:

Fényes vs matt:


[link]


[link]

2015. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!