Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A lakás riasztó képes erre?

A lakás riasztó képes erre?

Figyelt kérdés
Be lehet állítani úgy egy riasztót, hogy csak ugyanazzal a kóddal kapcsolható ki, amivel be lett élesítve? Mindenkinek van kódja, de azt szeretném, hogy ha én bekapcsolom az én kódommal, akkor azt más ne kapcsolhassa ki. Ez megoldható?

2015. jan. 26. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Saját magam is be tudom állítani, vagy kell hozzá az üzemeltető?
2015. jan. 26. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze meglehet oldani.


Ha van valami használtai útmutató a szerkezethez célszerű azt tanulmányozni, vagy ha nincs vagy nem teljesen érthető, akkor keresd fel az üzemeltetőt, mondd el mi a problémád kimennek és megoldják.

2015. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kétségeim vannak, hogy létezne olyan "mesterkód" ami után más kóddal ne lehetne kikapcsolni


ha jól értem, az nem probléma számodra, ha más riaszt be, csak az gond, hogy más is kikapcsolhatja a riasztót, akkor a megoldásod a következő: más nem kap kódot, viszont minden riasztónak van egy (más és más névvel ellátott) gombja, amivel egy gombnyomásra indul a riasztás ... tehát a beriasztáshoz nem kell kód, csak azt a gombot megnyomni ... és a kóddal te tudod hatástalanítani

2015. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, a beriasztáshoz csak egy gombot nyomunk meg... Igazából azt szeretném, hogy ha én riasztok be, akkor én is riasszak ki. Egyedül vagyok, elvileg másnak nem kell jönnie és kiriasztania... Nem tudom, hogy erre mit találhatnék ki.
2015. jan. 26. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
leírtam az előbb: csak te ismered a kódot, és meg van oldva ... bárki beriaszthat egy gombnyomással, viszont kikapcsolni csak te tudod ... az a rendszertől függ, hogy hogyan tudod törölni az eddig beállított kódokat
2015. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!