Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Videóhoz hangot is szeretnék...

Viktor118 kérdése:

Videóhoz hangot is szeretnék jobb minőgébe, no de hogyan?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem az lenne, hogy forgatni szeretnék egy videót, amihez hang is kellene (jó minőségbe és utómunkára is alkalmas), de sajna nem tudom hogy álljak neki.. Valami mikroportos okosságra gondoltam, de nem tudom az hova rögzít, mi kell hozzá, szóval ilyesmi kérdések merültek fel bennem, aki ért hozzá, kérem segítsen, nagyon hálás lennék. Köszike előre is :)
2015. jan. 14. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Hét igen, csipi, és/vagy boom (fej fölé lógatott puskamikrofon/szőrös mikrofon/kutya) és egy normális minőségű felvevő nem árt, a minimum egy Zoom H2, annál alább ne add! És akkor már csak be kell álítani 24 bit 48kHz-re, és csapózni is kell, nagyon fontos. Aztán ennyi.
2015. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!