Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tárgyakon vannak számok?

Milyen tárgyakon vannak számok?

Figyelt kérdés

Olyan kisebb tárgyak érdekelnének, melyeken számok vannak, mint pl. billentyűzet, falióra, régi tárcsázós vagy nyomógombos telefon.

Tehát amiken számok vannak. Vannak még ilyenek?



2015. jan. 4. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyenek, ma már nem szerelnek számokat az eszközökre. Mire is lenne jó?
2015. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:

Szinte minden tárgyon vannak számok. Vonalkód, alatta számokkal, műszaki paraméterek, benne számok. Dátumok (számokból állnak).


Itt egy doboz sör előttem. 47 számjegy van a dobozán.

2015. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az aspergeresek egy része gyűjti az ilyesmit. Megértem.

Kedves kérdező, bármilyen fajta számok megfelelnek? Vagy behatároltabbra gondolsz?

2015. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz hasonló tárgyak érdekelnek, amiket a kérdés alatt is részleteztem - billentyűzet, tárcsázós telefon stb. Tehát olyanok, amiken "állandó számok" vannak. Egy tárcsázós telefonon mindig ugyanazok a számok vannak. De egy vonalkód mindig változik, szóval nem olyan számokra gondoltam.
2015. jan. 10. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint olyanokat keresel, melyeket nem tartasz számon?

Mert amit számon tartanál az nem olyan, mint ha a tárgyon tartanád a számot. Ha lehet, akkor a számon a párom pici kedves száját tartanám.

2015. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!