Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Villanyórám szertném megérteni...

Palko5555 kérdése:

Villanyórám szertném megérteni, hogy is mér? Azt tudni kell németben élek és egy itteni villanyoráról van szó, de régi tipusú nem digitális.

Figyelt kérdés
Az a problémám két számsor van és most nem tudom mennyi a fogysztásom az egyik 3316,6 kwh alata 22443,4 Nov 22.3415,4 kwh alata 23633 Dec 20. -án. Szegitségeket megköszöném.

2015. jan. 2. 17:41
 1/5 kids123 válasza:
Szerintem kérdezd meg az áramszolgálatot hívd fel az ügyfél szolgálatot biztosan tudnak segíteni
2015. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ez a bajom nem tudok jól németül még sajnos és igy megérdeklödni is macera.
2015. jan. 2. 17:52
 3/5 anonim válasza:
Lehet, hogy a mérő két tarifát mér: éjszakai azaz vezérelt és nappali azaz normál fogyasztást. Nincs rajta "doppeltarif" vagy a típus nevében "2T" felirat
2015. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez még nem figyeltem de megnézem köszönöm. De mit is jelent ez a két felirat? Ha ezt találom akkor ketőt mér?
2015. jan. 3. 20:56
 5/5 anonim válasza:
Igen kettőt az egyik a nappali a másik a bojler fogyasztását méri. De lehet hogy a németeknél máshogy van
2015. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!