Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bf3, Bf4 kevés fps. Miért?...

Bf3, Bf4 kevés fps. Miért? Régebben ultrán 70-80Fps- sel mentek. Most meg lowon szaggatnak. Legkisebb felbontásban minimális grafikán 10-15Fps- em van. Miért?

Figyelt kérdés

Gépem:

Amd-Fx 6300 3,5Ghz

8gb ram 1866Mhz

R9 280x DCUII Crossfire.

Az Origin panelt már kikapcsoltam. De akkor is félelmetesen kevés az fps.



2015. jan. 2. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
há mi másér krepálna be játékod, hanem azért, mert vacak a winfos.
2015. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. A windows a legjobb a piacon.

2. 10 éves IQ bajnokokból nem kérek

2015. jan. 2. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem futnak játékok, mi a GPU terheltsége? Lehet összeszedtél egy miner vírust, az pedig minden létező hardveren *coint bányászik.
2015. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
GPU nincs terhelve. Jelenleg még ki sem tudom használni.
2015. jan. 2. 11:55
 5/6 anonim válasza:
valami eszi az erőforrásokat. játék közben lépjél ki és nézzed meg a feladatkezelőben, hogy mi eszik még proci vagy mem erőforrást. a gpu terhelést is neézzed meg játék közben és persze nézd meg, hogy milyen progik és nem rendszerszintű alkalmazások indulnak el a windows indulásakor: futtatás/msconfig. víruskeresés is jöhet. a gépeden simán mennie kellene, úgyhogy összes driver uninstall, registry clear!! és után tiszta driver install a legújabbakból. sok sikert!
2015. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Letöröltem az összes drivet. Feltettem a azzal a programmal amit írtál. Játék közben csak az origin panel fut. Nem vesz el semmi erőforrást semmi sem. Csak szimplán "old driver" volt mindenre. Most már megy. Köszönöm.
2015. jan. 3. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!