Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani minőségi VGA...

Tudtok ajánlani minőségi VGA kábelt?

Figyelt kérdés

Vettem egy 1000 ft-os hama vga kábelt, átalakítót adtak a videókártyához, de rossz minőségű ez a hama. Homályos foltok vannak a monitoron, szín is fakó. Láttam ,hogy vannak DVI-D - VGA kábelek is, így nem kell az átalakítót használni (bár nem tudom, hogy befolyásolja-e ez az átalakító a képminőséget).

Köszi előre is.



2014. dec. 19. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A VGA kábel egy csomó rézdrót. Ahhoz, hogy attól legyen foltos a kép, körülbelül kutyaszarból kéne lennie. A monitorod rossz sajnos, bele kell törődni. Ha nem hiszed, én személyesen adok neked 10 darab DELL márkájú minőségi VGA kábelt holnap ingyen.
2014. dec. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A monitorom teljesen jó. Tegnap vettem, és ha hdmi-vel kötöm össze akkor jó a kép, csak a hdmi az a set top box-hoz kell ,hogy normális minőségben tudjam nézni a tv-t és csak 1 hdmi csatlakozó van rajta. Ez a kábel ki lett próbálva a haverom monitorján is és az én régi monitoromon is, és ugyanolyan foltok voltak rajta. DVI-D kábellel teljesen jó.
2014. dec. 20. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy HD-t próbálsz nézni VGA kábelen keresztül. Akkor viszont ne csodálkozz, analógon az 1920x1080-as felbontás kvázi szívességből megy át, én még egy olyan monitort sem láttam, ami ezen a felbontáson VGA kábellel ne kente volna el az egeret jobbra-balra legalább egy centire, vagy valami más rákja lett volna. Nem erre lett kitalálva. Használd a HDMI bemenetet és a DVI bemenetet, ha lehet egyszerre, és akkor jó lesz a kép.
2014. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megvan a hiba. egy rendes vga kábellel meg kell hogy tudjam jeleníteni a 1360x768-as felbontást, meg elvileg nagyobbat is. amit vettem, ez a hama nincs megfelelően árnyékolva.
2014. dec. 20. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg aznap szóltál volna, adtam volna egy rendeset, de már szabadságon vagyok.
2014. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!