Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan készülék ami hang...

Van olyan készülék ami hang alapján számolja a lövéseket?

Figyelt kérdés
(feltéve hogy a környezetben semmilyen zavaró hanghatás nincs) illetve lehet ilyet készíteni?(gondolok itt egy mikrofonra + egy számlálóra + valami ami elvégzi a számolást?

2014. dec. 14. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Elég egyszerű elkészíteni.
2014. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen lövésre gondolsz, de ha jól tudom, az egyesült államok több nagyvárosában is vannak fegyverlövés felismerő rendszerek.


Ebből kiindulva természetesen lehet. Ha semmilyen zavaró hanghatás nincs, akkor elméletileg elég felvenni a hangot jobb minőségben, és utána azt fel lehet dolgozni számítógépen. Egy célszoftvert is lehet írni, és akkor az végzi el. Hogy pontos legyen, az szerintem azért nem túl egyszerű, pláne ha a lövés automata fegyverből származik.

2014. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!