Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit bír egy agregátor? Fontos...

Mit bír egy agregátor? Fontos kérek mindenkit!

Figyelt kérdés

Most fogok venni egy házat 4 millió ft-t.

Kell rá költeni minimum 1-2 milliót.

Az áram ki van kötve sajnos.

Egy agregátort rá lehet kötni a házra? Mintha az oszlopból húzná be az áramot a NEON?

Ez azért fontos mert épp annyi pénzem van hogy a házat megvegyem és ki pofozzam. Sajnos leszedte a NEON a villanyórát és a kikötéssel együtt a legolcsóbb amit találtam az 120.000 ft a kikötés bekötés és az új villanyóra. Ez max 2-3 hónapig menne utána össze szedném magam. De sajnos a vendéglátói munkában ez a baj hogy élen majdnem 50.000 ft-l csökken a fizetésem.

Az összeg fele hitel de a saját utamat akarom járni a menyasszonyommal.21 éves vagyok ő 22 . A szüleink persze hogy támogatnának de mi önerőből akarunk neki vágni az életnek. Ő neki jó fizetése van havonta 160-190.000 ft mert nekik van egy saját ruha boltjuk. De az én fizetésem a hitelre megy el és valamiből fent kell tartanunk magunkat.

Nagyon megköszönném a segítségeket.

Remélem még lehet számítani jó emberek segítségére.

21f



2014. nov. 30. 04:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Megvettük az órát :)

Apu ahol dolgozik cégnél vannak villanyszerelők és csak az új órát kellett kifizetni :)

2014. dec. 23. 00:21
 12/12 anonim ***** válasza:
Vehettél volna egy használt fűnyíró motrot a pijacon és azt pb gázreduktorral meghajtod. A végére pedig egy gépkocsi generátort aksival és inverterrel kivezeted 230v-ra.
2021. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!