Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Win 8.1 csempe kikapcsolást...

Win 8.1 csempe kikapcsolást lehetne?

Figyelt kérdés

Ma kaptam win telót android után de a csempèt utàlom. Megoldható valahogy hogy asztal+ ikonos menü legyen mint a többi telóban?

+ a másik hogy explorerrel tudtam wifizni a földszinten de a facebook app nem indult "Hiba törtènt" üzenettel. Utána az explorer se akarta betölteni a facebookot.


2014. nov. 28. 19:37
 1/7 anonim válasza:
Megértelek. A raifeissen bank ingyen okostelót ad az ügyfeleinek, mikor meghallottam, nekiálltam megszervezni, hogy teljesítsem hozzá a feltételeket. Aztán közben megtudtam, hogy nokia lumia winfos, azonnal leálltam, az még ingyen sem kell kategória :D
2014. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A szüleim analfa bèták az ilyenhez de meg akartak lepni vele.

Tetszik csak ez csempe nem jön be :( tèma v valami ha lenne h ne csempès legyen...

Párom telojában lehet állítani h win csempe legyen v ios kinèzet v android 2.3 4.0 stb. Ebben nem?

2014. nov. 28. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:

google > "remove tiles windows phone 8.1" > enter

és lőn!

2014. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem tudok angolul h megértsem... de sejtem mi lesz az eredmény.

de nekem ez a fajta kinézet kell (nem android szempontból)

[link]

van egy menü gomb, amibe sok kicsi izé, nem az h a kezdőképernyőről leveszem a csempéket... mert akkor még a háttér se működik, mert a csempék "puzzle-zik" ki a hátteret -.-"

2014. dec. 2. 09:22
 5/7 anonim válasza:
A csempe az adott.. Vagy kiteszed vagy nem.. Ha nem rakod ki akkor a kezdokepernyo fekete/feher lesz es csak oldalt lesz a menu.. De ha sok alkalmazast teszel a telefonre akkor tobb ertelme van a csempenek mert kirakod pl: Messenger meg ilyeneket es akkor van ertelme, gyorsan megtalalod amit keresel es nem kell 50 alkalmazása kozott keresgelni. Nekunk az egesz csaladnak lumia van es majd rajossz hogy sokkal jobb mint a fos android mert nem fagy le, a jaktekok kevesebb helyet foglalnak , igaz h nem minden ugyanolyan mint az androidon de majd megszokod. Es vigyazz mert üveg a képernyője. Nekem is volt androidom de azt a falhoz csapkodtam annyira felidegesitett hogy allandoan fagy, viszont a lumiat csak ajánlani tudom. Nokia Lumia hanyasod van?
2014. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
*telefonra (bocsanat a hibakert csak gyorsan irtam)
2014. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó. 530as lumia, és igaz hogy már most jobb pedig csak 3 hetes kb. de a páromat raktam ki háttérnek de nem szeretek a képre nézni mert akármilyen képet teszek ki róla bosszant hogy a kockák nem érnek össze és az ikon kép kitakarja a képet rajta.


játékot illetően mikor megnéztem az áruházat láttam, hogy az összes játék szinte ugyan az mindt amik androidra is vannak. de nincs köztük a kedvencem. kinevethetsz de én nekem 1etlen egy játék jött be igazán, az Én kicsi Tescóm. ez fogott meg, nem tudom mért, android 2.3as telómra nem volt, mert csak android 4.0ára van. mikor megtudtam h kaptam win 8.1es telót örültem hogy akkor tudok vele játszani mert tuti van rá, és nem kell majd folyton wifit keresnem hát bukta mert ez csak IOS 5-6ra van meg Android 4.0< ra. :D szal az egyetlen nem gyári cucc rajta az a messenger.

2015. jan. 3. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!