Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A facebookra bejelentkezésnél...

A facebookra bejelentkezésnél nem akarom, hogy "maradjak bejelentkezve ", de nem tudom kitörölni a pipát, hogyan tudnám kitörölni?

Figyelt kérdés
Minden belépésnél ott van az e-mail címem,pedig kitörlöm a pipát a maradjak bejelentkezve kockából,mégis visszajön.
2014. nov. 26. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Most akkor kitörlöd a pipát, vagy nem?

Az email-edet megjegyzi a gép akkor is, ha nem maradsz bejelentkezve (tehát kiléptél a facebook-ból és vissza kell lépned jelszóval, de az emailedet nem kell újra begépelned).

Ha nem akarod, hogy megjegyezze a mailcímed, azt a böngészőbeállításokban tudod módosítani.

2014. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra kérem a gyakori kérdések kezelőjét,hogy ettől a válaszoló személytől kíméljen meg engem. Nem bírom a szemtelen hangnemét. Világosan megírtam,hogí kitörlöm,KITÖRLÖM /olvasható / ,de mindíg visszajön magától.Ép ez a probléma. Én tökéletesen tisztában vagyok azzal,hogy akkor is megjegyzi az e-mail cimemet ,ha nem jelölöm be a "maradjak bejelentkezve " ,de én nem akarom,ezért ki szeretném törölni. Épp ez a gondom. Eddig ki lehetett törölni,most nem. Kérem,az válaszoljon ,aki megfelelő hangnemben tud segíteni,és nem nézi hülyének az embert !
2014. nov. 27. 08:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Elütések voltak,nem olvastam vissza. A kérés után felkiáltójel,az olvashható után a kérdőjel maradt le. Az épp kettő p,véletlen,nem nyelvtani hiányosság,még mielőtt a kötekedő válaszoló belekötne!
2014. nov. 27. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Most ezt nekem írtad? Mi a bajod a hangnememmel? Csak nem voltam benne biztos, hogy értettem, vagy sem. Azt gondolom, hogy semmi sértőt nem írtam, egy szimpla kérdés nem sértés szerintem.

Ráadásul a választ is megadtam később: a böngésződ beállításai közt találod meg a megoldást.

2014. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És igen, a pipás problémára is böngészőbeállítást kell módosítanod.
2014. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, kissé túlreagálod az első válaszolót. Tényleg félreértette a kérdésed, de mentségére elmondanám, hogy én is nehezen értettem meg, mire gondolsz, csak a második hsz-edből jöttem rá.


Más szemszögből is nézheted: ő az egyetlen, aki segíteni próbált... az értetlenség bűn?


Egyébként jót ír neked a válaszoló, a böngésződben a hiba. ha megírod, milyet használsz, tudok tovább segíteni.

2014. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!