Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák haverommal The...

CHEATER PRO kérdése:

Hogyan tudnák haverommal The Forest-tal törten co-op-ozni Tunngle-el?

Figyelt kérdés
milyen ip cimet kell irni és hova,na meg miket kell még csinálni hogy birjunk együtt játszani ?

#Coop #csináni
2014. nov. 23. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel könnyebb lenne:) legalábbis szerintem:D Tunngle csak a baj van, ezzel meg sose volt nekem eddig:)

2014. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már rájöttem hogyan kell tunngle-vel,de azért köszi !!
2014. nov. 24. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:D azért le írnád nekem is???:)
2014. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha megvan neked a tunngle akkor menj fel rá,ird be a keresőbe h the forest,válazd ki a 3 közül egyet,és menj bele a szobába ! Fontos hogy a The forest 0.09-es verzió legyen fent a gépeden ! Ha ez eddig meg van,akkor menj rá a főmenüben található co op feliratra.Ha ismerősöddel játszol,kérd el az ip jét amit a tunngle bal alsó sarkábn ir,és azt ird be a forest be ahol az ip t kéri,alá pedig ird be azt hogy 27000 és connectolj ! Tessék,elvileg mennie kéne !
2014. nov. 26. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Kösz:D
2014. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0.10-es verzióval is működik
2015. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KicsiPudling válasza:
nekem is tört forestem van és én is co-op-ozni szeretnék,de nem tudom hogy kell a tunngle-el...addig eljutottam,hogy tunngle-en megkeresem a the forestet és egyet ad ki belőle,bele megyek,csatlakozik is utána a játékot elindítom a co-opra rámegyek,de nem ad ki egyetlen szobát sem amibe betudnék lépni,hogy lehet szobát csinálni ha csak ketten akarunk játszi?
2015. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!