Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tatabányán, esetleg Tatán hol...

Tatabányán, esetleg Tatán hol van még olyan elektronikai üzlet, ahol árulnak LED diódákat?

Figyelt kérdés

Most nem OBI és társaira gondolok, ahol komplett szalagokat vehetek, hanem ahol a hagyományos, általam szerelhető módon, csak egyesével árulnak LED-diódákat. Egyedül a barkácsboltról tudok, de az egy vicc, na meg igen korlátozott a készletük, de valami komolyabb, jobban felszerelt üzletről tudok?


(az a gondom, hogy kellene 8-10 db, látom webáruházakban, hogy 9-15 Ft / db áron rendelhető is, na de 1000 db-os csomagokban, viszont nekem annyi nem kell, és nem akarom elhinni h ennyire eltűntek volna ezek az üzletek ....)



2014. nov. 23. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott sajnos nem tudok ilyen üzletről mert ilyen kisebb üzletekbe manapság nem nagyon árulják ezeket.


[link]


Ezen az oldalon nézz körül én kb 5 éve rendeltem innen LED diódákat, de a fuvardíj végett szerintem nem éri meg, maximum akkor ha több mindent akarsz rendelni, én annó több mindent rendeltem innen nekem ezért is érte meg, és akkor még a LED diódák nem voltak ilyen felkapottak mint most. Én egy régi hangfalrendszeremhez rendeltem őket mert azt is úgy vettem kéz alól és a srác mondta hogy cseréljem ki a LED-eket mert ő annó a gyárikat kiszerelte mert másba kellett neki, még a mai napig működnek szóval elég megbízhatóak.


De így Tatabányán konkrét helyről nem tudok ahol árulnának igaz nem vagyok odavalósi de gyakran járok arra.

2014. nov. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Márpedig bezárt mind, csak hobby elektronikások miatt nem éri meg üzemeltetni ilyen üzletet, mikor webről bármikor megrendelhető. .. ráadásul a mai kütyük sem olyanok (tv) , hogy fogom és otthon kicserélek egy tranzisztort
2014. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyire sürgős? Ha tegnapra kell, akkor nem tudok semmit, viszont ha ráér, csak majd kell valamikor akkor tudok. Ebay.com

Aztán van minden mint a bucsuba, igaz idén nagy valószínűséggel már nem kapod meg.

2014. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az rendben van, na de 2-3 db 10,- Ft-os ledért nem rendelek az ebayról :(
2014. nov. 24. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!