Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol müködik, hol nem müködik....

Hol müködik, hol nem müködik. Laptopomra ráborult egy kis víz, emiatt 5-6 billentyü vacakol. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

kb fel deci víz borult rá. Egyből kikapcsoltam, de nem tudtam szetszedni, vártam hogy kiszáradjon...azóta kb 3 hónap telt el.

Bekapcsolás után vagy A, hibátlanul müködik vagy B, nem müködik vagy C, müködik es egy bizonyos idő utan újra nem...



2014. nov. 17. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még mindig vizes, 3 hónap ide vagy oda, a rétegek közt megmarad a víz, aztán az garázdálkodik. Érdemes lenne szétszedni, ha értesz hozzá annyira, és nem garanciális, vagy elvinni egy szervizbe, hogy szakértsék meg.
2014. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vizkárra nincs garancia, de ezen a hibán gyakran segít a tisztítás önmagában is, aminek csak óradíja van. pl 2000ft
2014. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az infokat!
2014. nov. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!