Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nekem lenne egy olyan problémá...

Xanaxet kérdése:

Nekem lenne egy olyan problémám, hogy feltelepítettem a xp sp2-t a gépemre. A gépben ati radeon hd 2400 pro videókártya van. Valaki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
A probléma a következő: a kártya drivere telepítése nélkül képernyővel nincsen probléma kivéve, hogyha az ablakokat mozgatom az ablak mozgása nem egyenletes hanem hullámos (driver hiány ugyebár). Viszont ha feltelepítem a kártya driverét, akkor újra indítás után a képernyő felbontás 640x480 a színminőség 4 bit, amit nem enged változtatni, és 2 monitort észlel pedig csak egy van csatlakoztatva. Eddig próbálkoztam rendszer újra telepítéssel, driver frissítéssel, hivatalos szoftver telepítővel (az amd oldalán található detekt programmal), illetve manuálisan régebbi driverekkel is, de a végeredmény minden esetben a fent említett probléma lett. A dolognak az egyedüli pozitív oldala, hogy a driver telepítése után az ablak mozgása egyenletes lett nem hullámos.

#xanaxet
2014. nov. 16. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
tegyél fel egy sp3-at, hátha megoldódik
2014. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!