Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A tabletemen nem tudok bejelen...

A tabletemen nem tudok bejelentkezni a Google-be. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szóval visszaállítottam a gyári beállításokat és azóta nem enged bejelentkezni a Google fiókomba. Ezt a hibaüzenetet kapom: "Sikertelen bejelentkezés: Nem lehet megbízható kapcsolatot létesíteni a szerverrel" (A routeren bekapcsoltam a WPS-t de nem jó úgy sem.)

2014. nov. 7. 05:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább azt ird meg milyen op. rendszeres/android?..../ és milyen böngésző van rajta
2014. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Android 4.2.2 és a böngészőnek ehhez semmi köze szerintem, amúgy Google Chrome van rajta. Netezni tudok csak Google fiókot nem tudok hozzáadni.
2014. nov. 8. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
A WPS másra való. Számítógépeknél szokott ebből probléma lenni, de hátha a telefonnál is hasonló okozza: idő/dátum helyes?
2014. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, azok jók.
2014. nov. 9. 00:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Tessék itt belépni a Google Fiokodba:

[link]


A fő kérdésedben Google-be akarsz bejelentkezni, az alkérdésben pedig a Google Fiok-ba.

Sokan keverik ezeket a fogalmakat. Ha gmail-ra már regiztél, akkor automatikusan kaptál Google Fiok-ot. De lehet más cimmel is Google Fiok-ra szert tenni. A Google-ba nem tudsz belépni? Hisz az egy kereső, amit böngészőkkel/IE, Google Chrome, Firefox, Safari stb.../ hozunk elő. Ez biztos nem problémád. Neked viszont lehet -ha regiztél rá- a Google által biztositott un. Google Fiókod, benne sok szolgáltatással, mint pl. gmail, YouTube, Google+ és mások. Ezek után mi a problémád? Most a Google keresőbe vagy a Google Fiók-odba nem tudsz belépni? Mert nem mindegy!

2014. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, elírtam. A Google Fiókomba nem tudok belépni, ebből kifolyólag se a Gmailt, se a YouTube-ot, sem pedig a Chrome-ot nem tudom használni a saját adataimmal.
2014. nov. 9. 12:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt a megoldás: [link]
2014. nov. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Sajnos itt sem találok rá megoldást. Szerencsére még van rá garancia, úgyhogy szerintem megy a szervízbe... Aztán vagy meg tudják csinálni, vagy nem... Ha nem akkor remélem kicserélik...

2014. nov. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!