Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet windows xp-ről...

Zsolt geg kérdése:

Hogyan lehet windows xp-ről windows 2008 R2-re frissíteni?

Figyelt kérdés
Meguntam az xp-ét és megyek a windows weboldalára de nem ír semmit a windows 2008 R2-ről mármint telepítést, és én le szeretném telepíteni de hogyan lehet telepíteni?

2014. okt. 28. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
windows 2008 R2 szerverekhez való, te azt sehogy nem fogod "frissíteni"
2014. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy megunt rendszert nem lehet csak úgy upgrade-elni semmire. Meg kell venni a másik rendszer licence-ét.

Vagy kalóz módon crack-elni. De ha más rendszert akarsz, előbb meg kell nézni a hardware-odat, hogy alkalmas-e rá.

2014. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor bármire csak win 8.1 meg win 8 ne legyen.
2014. okt. 28. 10:39
 4/6 A kérdező kommentje:
am hogyan lehet megnézni a hardwert?
2014. okt. 28. 10:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy nagy mérnök csak majd jövőre kezdem el a mérnökit.
2014. okt. 28. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Részletesen a Vezérlőpult - eszközkezelőben, de elég a Vezérlőpult - rendszer információja is. A processzort, RAM-ot és merevlemez kapacitást kell megnézni, megfelel-e az új rendszernek. De mérlegelni kell, megéri-e egy régi gépnél új rendszerre költeni, vagy inkább venni egy komplett új gépet rendszerrel együtt. Crackelésben pedig bár tudnék, de nem adhatok tanácsot.
2014. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!