Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy zsír új macbook pro-ra...

Egy zsír új macbook pro-ra mennyire lenne nagy a kereslet?

Figyelt kérdés
Bontatlan soha nem használt macbook pro-t mennyire könnyen tudnék eladni bolti ár alatt persze valamennyivel?

2014. okt. 21. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a valamennyivel azt jelenti, hogy a feléért, akkor lenne.
2014. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért ne viccelj már, ugyan az mint ami a boltban van garancia minden és az egész sosem volt használva, feléért jó hogy elvinnék. De pl ha 50 ezret engednék a bolti árhoz képest?
2014. okt. 21. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
50e-rel olcsóbban simán. Hol van rá garancia? Papírjai, számla ilyenek meg van?
2014. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy egy új mennyibe kerül, de a bolti ár maximum 75 %a a reális ár a használt cuccokért
2014. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tengor ***** válasza:
100%
Ha tudsz adni vásárlást igazoló számlát / nyugtát is mellé (ami igazolja, hogy te vásároltad), akkor lehet, hogy érdekel.
2014. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem én vettem hanem egy barátom angliából rendelte én tőle venném meg ezért nem én vagyok az első tulaj ha így nézzük viszont tényleg soha nem volt használva, megvan hozzá minden papír
2014. okt. 21. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Ja, szóval angol hálózati táp angol villásdugóval.

Ha nem az itteni hivatalos importőrtől származik, akkor még a bolti ár felét sem éri.

Tartsa meg a barátod.

2014. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 7es hülyeséget ír.

Ha international english billentyűzet van benne, akkor az összes gomb rajta van úgy, mint a magyaron.

Egy táp átalakító pár ezer Ft.

Ha van róla számla és írsz adásvételi szerződést, akkor a -50e Ft teljesen reális ár. A garancia itthon is érvényes a vásárlás napjától, ehhez kell a számla, hogy tudja a vevő mikortól indul.

2014. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!