Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eltört a laptopom monitorja...

Eltört a laptopom monitorja és emiatt hozzá kötöttem egy számítógép monitorjához hogyan tudnám a számítógép monitort alap értelmezett váljon?

Figyelt kérdés
Azért mert amikor be kapcsolom a gépet csak a bejelentkezésnél add képet a csatlakoztatott monitor gondolom azért mert nem ez a alap értelmezett monitor hanem a bépitett törött monitor.És amikor a windowst szeretném ujra rakni akkor amikor ujra indul kb a telepítés felénél a laptop nem add képet a csatlakoztatott monitor.

2014. okt. 10. 18:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Anélkül hogy le kéne szerelni vagy ilyesmi a be építet monitort mert akkor gondolom aoutomatikusan a csatlakoztatot monitor lesz az alap értelmezett
2014. okt. 10. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Amíg nincs fent a driver ami kitenné a képet a külső kimenetre addig nem fogja tudni. Szerintem. Amúgy van a gépen a laptopokon olyan Fn vagy más billentyű kombináció ami a képet teszi ki külsőre.


A szürke jelek segítenek melyik gomb az. Nálam pl. a Fn + F5

2014. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"akkor gondolom aoutomatikusan a csatlakoztatot monitor lesz az alap értelmezett"


Rosszul gondolod,mert nem lesz

2014. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg oldottam amikor ujra indul eröszakosan az fn + nálamaz f4 kombit kellet nyomni és bejöt. Köszi az elsö kommentelünek.
2014. okt. 11. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!