Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni studió monitor...

Szeretnék venni studió monitort, ezt néztem ki, többi lent?

Figyelt kérdés

az volna a kérdésem hogy a lent említet hangfal egy párra vagy darabra vonatkozik? [link]

sürgős lenne mert már emgrendeltem,de egy barátom hívta fel a figyelmem lehet hoy az ár csak 1 darabra vonatkozik, meg is kérdeztem az üzletet de ők valószínüleg ásnap írnak csak addigra meg már megérkezik a készülék, :/



2014. okt. 9. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy darabár. Nézd meg a konkurens boltok árait, ott le is írják, hogy ez darabáras termék.
2014. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha ennyi eszed van, akkor megérdemled. Világosan le van írva hogy az ÁR EGY DARABRA VONATKOZIK! Ebből adódik hogy nem egy pár hangfalat kapsz, csak az aktív felét, megtudod hozzá vásárolni kicsit olcsóbban a passzív felét is.
2014. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!